fbpx
Zdravé dýchanie a zdravé telo I. v Poprade
31. marca 2019
Ako komunikovať jazykom lásky
1. apríla 2019

“Harmonizácia životného priestoru”

v sobotu 6. 4. 2019
v čase od 16:00 do 20:30

vstupné: 49 €

V spolupráci s Ing. Monika Habiňáková som pre vás pripravila seminár na tému harmonického bývania.

Na seminári si povieme o jednotlivých prvkoch – živloch podľa feng šuej, ktoré nám vstupujú do priestoru, ich význam, čo nám vytvárajú, ako ich podporiť alebo naopak eliminovať, ak je to potrebné. Povieme si, aký ste typ podľa feng šuej a ktorý priestor je pre vás najvhodnejší na jednotlivé činnosti. Vysvetlíme si čím (akými prvkami, farbami…) a čo podporiť v danom priestore alebo zmierniť jeho vplyv.

Za asistencie  Moniky a jej pomoci si vytvoríš vlastný harmonický domov alebo priestor. Tvoriť budeš zatiaľ na výkresoch a svoje nápady si presunieš do vlastných priestorov až doma.

Komu je tento workshop určený?

  • KAŽDÉMU, kto sa chce inšpirovať.
  • Každému, kto v živote potrebuje urobiť zmenu pre zlepšenie každodenného života.
  • Ak chceš získať nové vedomosti a praktické návody, toto je niečo pre Teba.

Čo je potrebné priniesť si so sebou?

  • 2 kópie pôdorysu priestoru – bytu, kancelárie, domu (čohokoľvek, čo chceš harmonizovať) v mierke a so zakreslením svetových strán. Je to veľmi dôležité, lebo bez toho si harmonizáciu priestoru nemôžeš urobiť.
  • V prípade, že svetové strany nemáte zakreslené v projekte, urobte tak na podlahe vášho priestoru, pomocou buzoly položenej na projekte.
  • Farebné ceruzky (osem), lebo máme osem sektorov podľa feng šuej.
  • Pravítko, obyčajnú ceruzku alebo tenkú čiernu fixu, kružidlo, prípadne uhlomer.

Kto vás bude seminárom sprevádzať?

Volám sa Monika Habiňáková:

“Harmonizáciou priestorov podľa feng šuej som sa zaoberám už 13 rokov. Absolvovala som kurz Feng šuej v Nitre, kde som prvýkrát tvorila harmonizáciu priestoru – svojho bytu podľa feng-šuej. Ladenie priestorov mi tak učarovalo, že som sa po vlastných skúsenostiach rozhodla pomáhať vytvárať harmonické domovy aj iným ľuďom. Bola to pre mňa zároveň veľká výzva podporiť v ich priestoroch to, čo im v živote chýba alebo potrebujú rozvinúť a naopak vykompenzovať to, čo potrebné nie je. Aj vďaka mojím klientom sa naďalej v tomto smere rozvíjam a teším sa z toho, keď vidím ako sa vyharmonizovaním priestoru posúvajú v ich životoch ďalej a nachádzajú to, čo po čom túžili.”

Viac info o Monike a jej aktivitách nájdete na:

FB stránke Numerológia Feng šuej Homeopatia Koučing Etikoterapia a web stránke www.zivotvharmonii.sk

Teším sa na vás!

Monika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.