fbpx

Adresa

DeepEn – centrum zdravého dýchania a vnútornej rovnováhy

Dostojevského 2805/23
058 01 Poprad

(prevádzku nájdete za budovou OC Výkrik, vedľa Pizzerie Utópia, vchod Savona Reality, 1. poschodie vpravo)

Fakturačné údaje

Martina Penxová – DeepEn
J. Tranovského 1279/1, 058 01 Poprad

IČO: 40126421
DIČ: 1045974061

e-mail: info@deepen.sk
tel.č.: +421 907 512 301

NA PROJEKTE SPOLUPRACUJÚ

Juraj Víg

Tvorca loga, dizajn manuálu a propagačných materiálov značky DeepEn. Aj napriek mladému veku má mnoho skúsenosti z oblasti marketingu, grafického dizajnu, ale aj lektorovania a facilitácie, či komunitného vzdelávania. Odporúčam!

Juraja môžete kontaktovať na juraj.vig@gmail.com.

Ján Svitana

Tvorca webstránky a spoluator dizajnu. Človek, s ktorým bolo tvorenie novej webstránky skutočne jednoduché. Prečo? Lebo vidí vaše myšlienky, predstavy a vízie. A to robí spoluprácu príjemnejšou. Jeho portfólio nájdete tu – https://www.behance.net/JanSvitana

V prípade záujmu o spoluprácu ho môžete kontaktovať na svitana.design@gmail.com 

SPOLUPRACUJEME S

Eva Gustafsson

Eva, úspešná Slovenka žijúca v Calgary, Kanada. Jej záľuba v športe ju priviedla k práci osobnej trénerky, nutričnej poradkyne a poradkyne v oblasti esenciálnych olejov doTerra. Dnes je poradkyňou vo všetkých týchto oblastiach, ktoré nádherným spôsobom prepája, aby ľuďom prinášala nielen zážitok, ale aj splnenie vysnívaného cieľa. Okrem iného je aj tvorcom projektu FIT SLOVENKA

www.evasefcova.ca
www.facebook.com/fitslovenka

 

Skvelí ľudia s.r.o.

Podporná komunita všetkých skvelých ľudí, ktorí robia alebo chcú robiť to, čo milujú, a tým prinášajú hodnotu celej spoločnosti. Skvelí ľudia sú pravou rukou DeepEn pre vzdelávacie projekty v Bratislave. Prečo? Pretože Svelí ľudia s.r.o. je spoločnosť vytvárajúca inšpirujúce a podporné prostredie pre osobný rozvoj ľudí a organizujúca vzdelávacie a rozvojové aktivity pre všetkých.

Viac info o ich aktivitách a našej spolupráci nájdete na skveliludia.sk

 

Petra Halahijová

S Petrou spolupracujeme hlavne pri práci s deťmi. Čoraz viac detí ťažšie zvláda stres a napätie dnešnej doby. V DeepEn deťom pomôžeme so zvládnutím stresu a napätia a uvoľnením dýchacích ciest. Petra je tá, ktorá je naopak obrovským pomocníkom pre rodičov pri zvládaní tínedžerov a posilnením vzťahu rodičov a detí.

Viac info o jej práci nájdete na stránke rodinnycoaching.sk

 

Petra Ragas a  OZ Sila rozvoja

Občianske združenie Sila rozvoja prináša mnoho inšpirácii na strávenie voľného času – rôzne akcie, tématické večierky, semináre a konferencie a spoločne s DeepEn aj pobyty. OZ Sila rozvoja podporuje osobnostný rast detí, mládeže i dospelých.

Spájame osobný a duchovný rozvoj, pretože veríme, že rovnako dôležité ako dosiahnuť svoje ciele,
je užiť si cestu za nimi a byť šťastný.

www.ozsilarozvoja.sk

 

Denisa Neupauerová

Denisa je zakladateľkou a tvorcom projektu „Napíšem Ti prácu.sk“. Svoju záľubu v písaní prác premenila na svoju prácu snov. Za pomoci ďalších spolupracovníkov rozšírila portfólio svojich služieb, v ktorých si každý nájde to svoje. Potrebujete vypracovať originálne, kvalitné či odborné práce a podklady?

Obráťte sa na www.napisemtipracu.sk