fbpx

Dajte vedieť ostatným,

čo si o nás myslíte


Kamila Olejníková

Tinka,
srdečná vďaka za skvele vedený workshop Diastáza. Bol to príjemné strávený čas, ktorý ma skutočne posunul k sebe. Ukázala si mi aká je v neviditeľných minimalistických pohyboch je obrovská sila. Cvičím krátko ale efektívne každý deň. Hurráá mám dobrý pocit z cvičenia, dôkladne vysvetlenej techniky a hlavne sama zo seba. Odporúčam Ťa ako lektorku, práve pre Tvoj individuálny, profesionálny, ľudský a priateľský prístup.

Monika

Ahoj Tinka, už to je tuším aj dva mesiace, čo som bola u teba na súkromnej hodine dýchania. Doteraz som netušila, ako veľa sa môžme o sebe dozvedieť len pozorovaním dychu. Kde to trochu tlačí, kde je napätie. Krásne si ma tým previedla. Dychové cvičenie, ktoré si ma naučila som s ľahkosťou zaviedla do každodenného života. Vravela si: “ber to ako hru, hraj sa”. A ja sa hrám 🙂
Za tú dobu boli však aj situácie, kedy išlo do tuhého. Naposledy pred vyše týždňom keď som si zlomila členok. Tá ostrá  bolesť, nevoľnosť, čakanie na odvoz, procedúry na urgente…A tak som si sedela a dýchala. Celé sa mi to podarilo ustáť vďaka tvojej technike.
Ďakujem ti ♥️

Ján Svitana

Ku projektu DeepEn som sa dostal na základe odporúčania od známej. Hodiny boli, od tej prvej, na veľmi profesionálnej úrovni. Bol som prekvapený tým, čo správne dýchanie v kombinácii s jogou dokážu, zlepšilo sa mi držanie tela aj jeho sila a pružnosť a tak isto som sa naučil používať techniky dýchania, ktoré mi dennodenne pomáhaju zvládať akékoľvek situácie oveľa lepšie. Môžem len odporučiť.

Dáška

Po prednáške o vedomom dýchaní (apríl 2017) sa môj život zmenil.
Moje WOW momenty:
– zistenie, že v dnešnej rýchlej dobe dokážem vypnúť stovky myšlienok a nepociťovať tlak
– vedieť “rozdýchať ” niekedy na prvý pohľad náročné situácie a sprítomniť sa
– a pre môj život najcennejšie, zbavila som sa po rokoch migrény (bolesti hlavy som mávala už od základnej školy)
Používam len minimum z cvičení s dychom a je to pre mňa obrovským naplnením.
Svoj dych pozorujem do teraz a chcem sa za to všetko zo srdca poďakovať Tinke

Eric Wiltsher

Being a Brit abroad, I could cope with shopping and day to day conversation in Slovak. But when it comes to health, I just switch to English. The second thing is I know I’m not suited to exercse or diets, after all I’m English – Roast Beef or English breakfast.
Tina simply said let’s sit down and talk. We’ll see if we can find a way to get you down from your electronically measure 124 years down to something more sensible.
The coaching worked – I have only been with Mama Tina for a week and have lost weight yes really. BUT here comes the best bit. I don’t feel hungry or under pressure. There is no pushing from Tina just encouragement.
Highly profesional, would recommend for everyone who wants to exercise, get your body in tune or just get your joints moving again.

Anči Orolínová

Perfektný workshop. Veľa pre mňa znamenal, lebo som pochopila určité veci ohľadom dýchania a vlastného zdravotného stavu. Plus som sa naučila rôzne dychové cvičenia ktoré ma už týždeň zachraňujú v nevedomých, stresových situáciach 🙂 Ďakujem Tinka <3

Ema

Tinka som stastna ze chodim na tvoje hodiny PDB. PDB ma nadchla uz davnejsie a som velmi rada ze sa to deje aj tu v Poprade. Tvoje hodiny su super, uz konecne aj na sebe citim zlepsenia a tesim sa na dalsie. Si stale mila, trpezila a ide z teba super energia, tak tam strasne rada chodim. Len tak dalej.

Ada

Tinka, je úžasné zisťovať, aké dôležité je pre život správne dýchanie a čo všetko sa dá dýchaním ovplyvniť. Tvoj kurž mi každú hodinu prinesie niečo nové a zaujímavé ohľadom dýchania … takžiež sú úžasné hodiny jogy s tebou, či už joga zdravý chrbát ale aj yin joga a meditácie na záver sú úžasné 🙂

Iveta

Výborný workshop ohľadom teórie aj praxe dýchania, odvtedy si aspoň raz za deň uvedomím ako dýcham a vačšinou zle, takže už viem ako na to a pomáha to, hlavne pri strese, úzkosti a strachu. Odporúčam.

Majka

Nový rozmer , zaujímavé zistenie že dýchanie dokáže byť osviežujúce a také hlboké .

Adriana

Tinka, som veľmi rada, že som sa mohla zúčastniť hodiny jogy a meditácie pod tvojím vedením … Bola to veľmi inšpirujúca hodina, plná pohody a pokoja … ďakujem a už teraz sa teším na ďalšie stretnutie pri joge (a nie len pri nej).

Jozef

Ahoj,
vždy, keď mi zabehne kúsok jablka alebo vlastná slina, uvedomujem si aké dôležité je DÝCHANIE…:)
Tiež keď som sa snažil naučiť plávať, podarilo sa mi to až vo chvíli keď mi konečne človek čo rozumie veci vysvetlil, AKO SPRÁVNE DÝCHAŤ….
Keď som začal chodiť do fitka a na bojové umenie…PRVÉ čo mi tréner vysvetlil bol SPRÁVNE DÝCHANIE…
Vďaka Tina, za “znovunávrat” a naozaj účinné a užitočné rady…
Veď nejde o nič viac a o nič menej ako o ŽIVOT…:)
Tak do hlbokého nádych a výdychu…priatelia…:)

Dominika

Tinka som veľmi rada, že som sa s tvojími hodinami jógy stretla v tom najkrajšom obdobi asi každej ženy a to je v tehotenstve.. Doprialo mi to veľa pokoja, pohody, dobrej energie a hlavne som sa naučila správne dýchať čo využívam do dnešného dňa.. 🙂 ďakujem 😉

Iveta

Ahoj Tinka …bolo to už dávnejšie, čo som chodila na tvoje hodiny jogy a boli super. Spomínam si na ne dodnes, bola si vždy vysmiata a plná energie. Na joge oceňujem pokoj mysle, sústredenie na dýchanie a cvičenie. Rozhýbala som svoje telo, naučila sa relaxovať. Napr. cvičenie pozdrav slnku je nádherné, meditácie s tebou boli pre mňa upokojujúce, bola som nabitá energiou. Tinka želám Ti veľa zdravia a optimizmu, ktorého máš na rozdávanie….

Bebka

Maťka má veľmi príjemný hlas, takže už to je prvý moment, kedy začína byť cvičenie s ňou veľmi príjemné 🙂 Ako dobrý učiteľ vie veľmi pekne vysvetliť každú pozíciu – každý cvik, pokiaľ ho nezvládnete na prvý krát, rada si cvik s Vami zopakuje.

Janko

Super ?✌️Spokojnosť maximálna

Michelle

Ahoj Tinka
Na detskej joge som sa veľa naučila a som rada, že som tam mohla chodiť a ak by sa dalo chodila by som ešte dnes. Najviac sa mi páčili aktivitky, ktoré boli veľmi príjemné a zábavné. Aj ty Tinka si bola veľmi milá a vytvorila si tam výbornú atmosféru ??????

Viera

Cvičenie jogy s Tinkou vrelo odporúčam. Tinka sa dokáže naplno venovať jak začiatočníkom, tak aj skúseným cvičencom. Kladie dôraz na správne dýchanie, na správne vykonávanie jednotlivých cvikov a zostáv. Milým spôsobom opraví a vysvetlí. Hodiny uvoľnenia a vnímania a dobýjania energiou.

Myska4ever

Tinka,
ďakujem za skvelé hodiny meditačnej jogy, bol to zakaždým návrat k sebe samej, uvoľňovanie bolestivých emócií skrytých hlboko vnútri seba, ale aj dobíjanie novej energie a získavanie novej radosti a optimizmu.

Denisa

Vďaka Tinke som sa dostala k jóge. Ako začiatočníčke sa mi úžasne venovala. Svojim ľudským prístupom dôkladne vysvetlila, ako správne dýchať a cvičiť jednotlivé zostavy. Nezabudnem na prijímanie a odovzdávanie lásky 🙂 Tinka, teraz keď si tak ďaleko, chýbaš, nielen ako cvičiteľka jógy, ale i ako perfektný človek, ktorý vie neskutočne dobiť baterky.

Jozef

Ahoj Tina. Keď mi pristál mailík od Teba aj s Tvojou originál meditáciou, si hovorím..”fajn tak opáčime čo Tinka vymyslela”. Už pár dní som sa len tak motal v území nikoho, nedával som poriadnu akciu v svojom primárnom zámere. Bol som v takom polospánkovom režime. Nuž som ľahol na posteľ a pustil si meditáciu. Najskôr nič zásadné…až v sekvencii kde je “počuť” len ticho a hlas, spustil sa príval pocitov viny a opustenia. Ešte kdesi v detstve vyplávala na svetlo emócia strachu z opustenia. “ako malý chlapec sa zobúdzam sám opustení v izbe nikde ani živáčka iba ticho” akoby všetci niekam zmizli a mňa tu nechali samotného…pocity opustenia sa ešte mnohokrát opakovali keď nás rodičia “odložili” lebo mali iné starosti a povinnosti…uvidel som a precitil znovu tu bolesť, keď som svoje deti “odkladal” a oni túžobne čakali kedy sa zas vrátim…a boli sklamané keď som nedodržal sľub a prišiel som až na nasledujúci deň…oslobodzujúci plač a dýchanie mi pomohli pretransformovať tento silný zážitok “viny a trestu”…ďakujem za tento impulz a pomoc “vyčistiť hriechy” minulosti…:)