fbpx
Zdravé vedomé dýchanie a duchovné princípy
14. marca 2019
Zdravé dýchanie a zdravé telo I. v Poprade
31. marca 2019

“Ako rozdýchať stres a napätie”

začíname v pondelok
29. 4. 2019

v čase od 18:30 do 19:30

Niekedy stačí urobiť veľmi málo, na to, aby sme získali mnoho.

Ak prežívaš vo svojom živote veľa stresu, napätia, hnevu a frustrácie, trpíš úzkosťami, tetaniou, panickými záchvatmi, či vysokým krvným tlakom alebo cukrovkou – dopraj si čas a príď na tento kurz.

Aké by to bolo zastaviť sa a rozdýchať všetok ten stres a napätie? Na chvíľu len tak byť, zastaviť sa, nič nerobiť, nepremýšľať, len dýchať…

Chceš vedieť ako na to?
Rezervuj si svoje miesto na kurz venovaný zdravému vedomému dýchaniu, upokojeniu mysle a uvoľneniu napätia, stresu, hnevu, či frustrácie.

ČO SA NA KURZE NAUČÍŠ?

 • Ako spomaliť tok myšlienok a udržiavať svoju pozornosť v prítomnom okamihu za pomoci dychu? Dych je našim verným spoločníkom a najlepším zrkadlom. Ako jediný je s nami 24/7. Ako využiť potenciál svojho dychu vo svoj najvyšší prospech? Toto je téma prvej časti kurzu.
 • Druhá časť je venovaná práci s emóciami.
  Naučíš sa techniku vedomého dýchania pre uvoľnenie napätia, hnevu a frustrácie. Vďaka tejto technike budeš vedieť ako svoje telo čistiť od emočných toxínov kdekoľvek a kedykoľvek.
 • Ako do života priniesť viac odvahy, zbaviť sa strachov, úzkostí, či panika a obohatiť svoj život pokojom a vnútornou rovnováhou?
 • Liečivú meditáciu pre navrátenie lásky, mieru a uzdravenia do života.

KTO LEKTORUJE?

Kurz je vedený skúsenou lektorkou zdravého vedomého dýchania a majiteľkou DeepEn – centrum zdravého dýchania a vnútornej rovnováhy, Tina Penxová, ktorá sa vedomej práci s dychom a vnútornej rovnováhe venuje už viac ako 20 rokov.

PRIEBEH KURZU

 • 5-týždňový kurz v DeepEn – centrum zdravého dýchania v Poprade.
 • Počas 5 týždňov nás každý týždeň čaká cca. 75 -minútová lekcia.
 • Každá lekcia bude rozdelená na 3 časti : úvodné zdieľanie a teória + technika zdravého vedomého dýchania + otázky a odpovede

CENA KURZU

Cena celého 5-týždňového kurzu je 65 € / osoba. Otvorenie kurzu je podmienené počtom min. 4 účastníkov, max. počet účastníkov 8.
Ak si rozhodnutý/á zúčastniť sa, neváhaj a rezervuj si svoje miesto už dnes.

ČO POTREBUJEM?

 • Postačí Ti pohodlné oblečenie.
 • Pomôcky a potrebné materiály sú v centre k dispozícii.

V DeepEn – centre zdravého dýchania a vnútornej rovnováhy sa učíme ako upokojiť našu myseľ prostredníctvom zdravého vedomého dýchania a vedomého života.

Kurzy DeepEn obsahujú vedomú prácu s dychom ako prirodzeným nástrojom nášho života. Učíme sa znova využívať prirodzenú silu a schopnosti nášho dychu. Obsahom kurzov nie sú Pranayama techniky a Wim Hoff techniky.

Dopraj si čas a príď vyskúšať čaro vedomého dýchania. Som presvedčená, že neoľutuješ!

Teším sa na stretnutie.

Tina ((DeepEn)

Zarezervuj si svoje miesto

5 – týždňový kurz POPRAD

Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.