fbpx

Cvičenie pre zdravý chrbát

Trápia ťa bolesti chrbta, šije, hlavy či chodidiel? Nemusia.

Zdravý chrbát je odrazom životného štýlu i celkového zdravia organizmu. Príď a nauč sa ako uvoľniť bolesti chrbtice a kĺbov, ale hlavne ako si zabezpečiť zdravé držanie tela a chrbát bez bolestí už navždy. Naučíš sa cviky a techniky, ktoré môžeš využívať na posilnenie a uvoľnenie tela kdekoľvek a kedykoľvek.

Cvičíme každý štvrtok ráno o 8:30.

Zdravý chrbát a zdravé dýchanie

Zdravé držanie tela a zdravé dýchanie sú základnou zložkou života bez bolestí a stresu.

Na kurze sa dozvieš a naučíš:

  • ako to funguje
  • ako sa telo a dýchanie vzájomne ovplyvňujú
  • základné techniky vedomého dýchanie pre uvoľnenie bolestí a stresu
  • zameriame sa aj na zdravé držanie tela a posilnenie CORE
  • naučíš sa cviky a techniky, ktoré môžeš využívať na posilnenie a uvoľnenie tela kdekoľvek a kedykoľvek

Každá lekcia kurzu je v trvaní 75 min.
Začíname v pondelok 3. 2. 2020 o 17:00. Rezervuj si svoje miesto už dnes.

Yin joga

Potrebuješ spomaliť, zbaviť sa stresu, či napätia?
Rezervuj si svoje miesto a príď skúsiť  Yin jogu!

Neoľutuješ! Yin joga je statické cvičenie, ktorým uvoľňujeme napätia v tele, zabezpečujeme pružnosť tela, pružnosť fascií (spojivových tkanív) a zdravie vnútorných orgánov.

V Yin joge sa do jednotlivých pozícii dostávame pomaly a vždy vedome. Znamená to, že pozorujeme svoje telo a jeho možnosti a vo svojej maximálnej pozícii využívame rôzne pomôcky na “podloženie sa”. Pomôcky nám pomáhajú zotrvať v pozícii dlhšie a uvoľniť tak intenzívnejšie spojivové tkanivá, t.j. fascie. Ide o jednu z najobľúbenejších lekcií v DeepEn – centre zdravého dýchania a vnútornej rovnováhy. 

Yin joga je vhodná aj pre úplných začiatočníkov a všetky vekové kategórie. Veľmi odporúčané pre športovcov, pre zvýšenie výkonnosti! Cvičíme v malých skupinách, individuálny prístup zaručený! Lekcia trvá 90 min.

Cena lekcie 8 € / osobu. Cvičíme vždy vo štvrtok o 18:30.

Fasciálna joga

Potrebuješ vylepšiť pružnosť i pevnosť svojho tela?
Rezervuj si svoje miesto a príď na Fasciálnu jogu!

Uzatvorený kurz 12 lekcií, v ktorých sa budeme postupne zaoberať jednotlivými fasciálnymi líniami a precvičovať ich v rôznych variantoch pohybu.

Počas lekcii budeme prepájať jinové pozície s dynamickejšími pružnejšími pohybmi jangových pozícii a fasciálneho strečingu, zdravé dýchanie, hlas i automasáže.

Každá lekcia bude trvať 75 min. – bude to cesta pohybu, vnímania a uvedomovania si svojich možností a rozsahov, ale tiež cesta rešpektovania vlastných hraníc. tele, zabezpečujeme pružnosť tela, pružnosť fascií (spojivových tkanív) a zdravie vnútorných orgánov.

Svoje miesto si rezervuj tu:

Vnútorný systém rovnováhy (kurz)

Kurz “Vnútorný systém rovnováhy” je určený tým, ktorým záleží na vnútornej rovnováhe a zdravý orgánov.

Uzatvorený kurz pozostáva z 12 lekcií, venovaný 12 životne dôležitým orgánom. Počas kurzu sa naučíme ako podporiť zdravie našich orgánov za pomoci cvičenia, dýchania či zvukov. Naučíme sa vnímať signály našich orgánov a pracovať s nimi. Naše najdôležitejšie orgány – srdce, pľúca, tenké a hrubé črevo, slezina, pankreas, obličky a močový mechúr, žalúdok, pečeň, žlčník, krvný obeh (obal srdca) a endokrinný systém (trojitý ohrievač) sa tak dostanú do rovnováhy, čím sa zlepší naše celkové zdravie.

Každá lekcia bude trvať 90 min. – bude to cesta pohybu, vnímania a mnohých liečivých AHA momentov.

Zabezpeč si vnútornú rovnováhu, uvoľni fyzické telo, aktivuj energetické dráhy dvanástich životne dôležitých orgánov a nauč sa vedome pracovať so svojim telom. Účinky môžeš pocítiť takmer okamžite na svojom fyzickom tele, ale aj psychike.

Nový kurz začíname v stredu 29. 1. 2020 o 16:00. Svoje miesto si rezervuj už dnes!

Cvičenie pre tehuľky

Cvičenie pre tehuľky (prenatálna joga) sa zameriava na uvoľnenie a spevnenia svalov chrbta, posilnenie panvového dňa i hlbokého stabilizačného systému a zvýšenie flexibility.

V DeepEn – centrum zdravého dýchania sú tieto hodiny navyše obohatené o techniky zdravého vedomého dýchania pre uvoľnenie napätia tela a mysle a rozdýchanie rôznych emócií, ktorými mamičky v týchto obdobiach prechádzajú.

Rozvojom správneho dýchania pomáhate sebe, ale aj plodu/dieťatku.

Vhodné pre ženy po 16. týždni tehotenstva (až do pôrodu). Mamičkami tehuľkami vrelo odporúčaná hodina! Naučíte sa cviky, ktoré budete vedieť odcvičiť kdekoľvek a kedykoľvek a tak si pomáhať s uvoľňovaním bolestí v oblasti panvy a chrbtice. Zabezpeč si pohodové tehotenstvo a hodinku relaxu raz do týždňa len pre seba.

Cena skupinovej lekcie 8 € / osoba, cena 5 – týždňového kurzu 35 € / osoba (otvorenie kurzu je podmienené min. 4 prihlásenými účastníkmi, max. počet účastníčok 10).
Cena individuálnej lekcie – 25 € / osoba.

Preto, ak máš záujem, vyplň kontaktný formulár nižšie.

Dopraj si čas a príď vyskúšať čaro vedomého pohybu. Som presvedčená, že neoľutuješ! Vypíš tento krátky formulár a do poznámky prosím uveď, o ktorý kurz máš záujem alebo si vyber z aktuálnej ponuky lekcií a kurzov prekliknutím sa na rezervačný systém DeepEn.

Tina ((DeepEn)

Máš záujem o tento kurz?

Vypíš tento kontaktný formulár a napíš nám, v ktorom meste sa chceš kurzu zúčastniť a ktorú možnosť si volíš.