fbpx
Bonusy pre najlepších
14. januára 2019
Workshop Manažérka s úsmevom
19. januára 2019

dav

Vnútorná rovnováha je základom zdravia a šťastného života!

Ako ju získať alebo ako si ju udržať?

Dostatok energie, pocit pokoja a šťastia, radosť zo života, čistá a pokojná myseľ, vnímavosť, intuícia to sú základné prejavy vnútornej rovnováhy. Ako posilniť vnútornú rovnováhu a podporiť svoj duchovný rast pomocou dychu?

Práve toto bude téma najbližšieho stretnutia. Budeme sa venovať vedomej práci (moderne nazývanej mindfulness) zameranej na zdravé dýchanie a jeho vplyv na duchovné princípy, rozvoj intuície, prehĺbenie stavu meditácie a povedomia. Naučíme sa objavovať a rozvíjať duchovné dary, či žiť plnohodnotnejší život plný lásky a radosti.

Dych je mostom medzi dušou a vyššou silou (Bohom, Univerzom, atď.). Pomáha nám uvoľniť tok myšlienok a napojiť sa na naše vyššie ja, objaviť svoj vyšší potenciál.

ČO SA NA KURZE NAUČÍŠ

  • Ako spomaliť tok myšlienok a udržiavať svoju pozornosť v prítomnom okamihu za pomoci dychu? Dych je našim verným spoločníkom a najlepším zrkadlom. Ako jediný je s nami 24/7. Ako využiť potenciál svojho dychu vo svoj najvyšší prospech? Toto je téma prvej časti kurzu.
  • Druhá časť bude venovaná srdcu. Ako obnoviť tok energie v srdci, uzdraviť ho po fyzickej i emočnej stránke? Srdce je základom všetkých orgánov a dobrým radcom v našich životných krokoch. Preto je veľmi dôležité udržiavať ho zdravé po fyzickej a duchovnej stránke. Povieme si a ukážeme ako na to!
  • V tretej časti celodenného kurzu si povieme o tom ako očistiť svoje telo od emočných toxínov a priniesť do neho viac pokoja a vnútornej rovnováhy. Zároveň sa naučíme dychovú techniku zameranú na očistu tela.
  • Stretnutie ukončíme spoločnou liečivou pohybovo-dychovou meditáciou lásky.

“Prepojením vedomého pohybu, vedomého dýchania a vedomej práce s mysľou si zvedomujeme náš každodenný život a tým si zabezpečujeme celostné uzdravenie tela, mysle a duše.”, Tina Penxová

KOMU JE KURZ URČENÝ?

Každému, kto je ochotný urobiť niečo vedome pre svoje celkové zdravie a zmeniť svoj k život na lepší a radostnejší (vhodné bez obmedzení).

KTO LEKTORUJE?

Kurz je vedený skúsenou lektorkou zdravého vedomého dýchania a majiteľkou DeepEn – centrum zdravého dýchania v Poprade, Tinou Penxovou, ktorá sa vedomej práci s dychom a vnútornej rovnováhe venuje už viac ako 20 rokov.

V CENE KURZU JE ZAHRNUTÉ :

  • pomôcky a pracovné materiály
  • občerstvenie
  • pitný režim
  • odporúčame priniesť si so sebou pohodlné oblečenie a chuť niečo zmeniť

Mám záujem zúčastniť sa kurzu vedomého dýchaniaPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.