fbpx
Ako rozdýchať stres a napätie v Poprade
31. marca 2019
Harmonizácia životného priestoru
1. apríla 2019

“Zdravé dýchanie a zdravé telo I.”

začíname v stredu
24. 4. 2019

v čase od 17:00 do 18:00

Vplyv zdravého dýchania na naše fyzické telo, zlepšenie fyzického stavu a celkového zdravia, uvoľňovanie bolestí a fyzického napätia je obrovský. Rovnako to funguje aj naopak. Zdravé telo a zdravé držanie tela sú zárukou zdravého dýchania.

O tom ako to funguje ako sa telo a dýchanie vzájomne ovplyvňujú si povieme na tejto časti kurzu. Zároveň sa naučíme niekoľko techník vedomého dýchania, ktoré nám zabezpečia viac energie a zvýšenie výkonnosti. Okrem toho sa zameriame aj na zdravé držanie tela, správne dýchanie pri športe a kardio aktivitách, či pružnosť nášho tela.

ČO SA NA KURZE NAUČÍŠ?

 • Ako spomaliť tok myšlienok a udržiavať svoju pozornosť v prítomnom okamihu za pomoci dychu? Dych je našim verným spoločníkom a najlepším zrkadlom. Ako jediný je s nami 24/7. Ako využiť potenciál svojho dychu vo svoj najvyšší prospech? I ako vedome pracovať s dychom a ako pomocou vedomého dýchania vnímať vnútorné zmeny, výkyvy, odchýlky od našej vnútornej rovnováhy.
 • vedomá práca s dychom ako liek pri dýchavičnosti, astme, úzkosti, panických záchvatoch, tetanii, strese, bolestiach svalov, či oslabenej imunite.
 • ako prebudiť energiu vo svojom tele a uvoľniť napätie svalov, i duševné napätia
 • zdravé dýchanie je ovplyvnené aj zdravým držaním tela. Ako správne využívať svaly nášho tela a pomôcť tak svojmu dýchaniu a celkovej vnútornej rovnováhe. Ako správne využívať dych pri cvičení.
 • techniky pre zvýšenie výkonnosti a zväčšenie objemu pľúc
 • dýchanie vs. ostatné základné životné potreby – princíp zdravého životného štýlu a vnútornej rovnováhy.

KTO LEKTORUJE?

Kurz je vedený skúsenou lektorkou zdravého vedomého dýchania a majiteľkou DeepEn – centrum zdravého dýchania a vnútornej rovnováhy, Tina Penxová, ktorá sa vedomej práci s dychom a vnútornej rovnováhe venuje už viac ako 20 rokov.

PRIEBEH KURZU

 • 5-týždňový kurz v DeepEn – centrum zdravého dýchania v Poprade.
 • Počas 5 týždňov nás každý týždeň čaká cca. 75 -minútová lekcia.
 • Každá lekcia bude rozdelená na 3 časti : úvodné zdieľanie a teória + technika zdravého vedomého dýchania + otázky a odpovede

CENA KURZU

Cena celého 5-týždňového kurzu je 65 € / osoba. Otvorenie kurzu je podmienené počtom min. 4 účastníkov, max. počet účastníkov 8.
Ak si rozhodnutý/á zúčastniť sa, neváhaj a rezervuj si svoje miesto už dnes.

ČO POTREBUJEM?

 • Postačí Ti pohodlné oblečenie.
 • Pomôcky a potrebné materiály sú v centre k dispozícii.

Zarezervuj si svoje miesto

5 – týždňový kurz POPRAD

Loading...

V DeepEn – centre zdravého dýchania a vnútornej rovnováhy sa učíme ako upokojiť našu myseľ prostredníctvom zdravého vedomého dýchania a vedomého života.

Kurzy DeepEn obsahujú vedomú prácu s dychom ako prirodzeným nástrojom nášho života. Učíme sa znova využívať prirodzenú silu a schopnosti nášho dychu. Obsahom kurzov nie sú Pranayama techniky a Wim Hoff techniky.

Dopraj si čas a príď vyskúšať čaro vedomého dýchania. Som presvedčená, že neoľutuješ!

Teším sa na stretnutie.

Tina ((DeepEn)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.